• O marce

Sztuka noszenia powstała z pasji i miłości. Pasji do obróbki metali, którą zajmowałam się zawodowo, oraz miłości do biżuterii i piękna. Połączenie, tych dwóch z własną wrażliwością oraz odrobiną szaleństwa dało początek wizji artystycznej, z którą będą mogły identyfikować się wyjątkowe kobiety.

Inspiracją do pierwszej kolekcji był kontakt z przyrodą, która jest mi bardzo bliska. Narodziła się potrzeba uchwycenia jej piękna na dłużej. Stąd biżuteria oddaje naturalne kształty roślin zbieranych i zachowywanych podczas spacerów. Każdy kolczyk ma swoją historię pisaną przez naturę. Naturę, która nas wzmacnia i uziemia. Wszystkie egzemplarze tworzone są ręcznie, prosto z serca, z myślą o silnych 
i niezależnych kobietach.

To, co mamy wewnątrz siebie często odzwierciedla się w wyglądzie zewnętrznym. Zatem wierzę, że biżuteria służy do podkreślenia osobowości, charakteru, indywidualności i nadaje tajemniczości. Jest sposobem na wyrażenie siebie i podniesienie swojej energii. Sztuka noszenia to pasja i miłość, którą pragnę się podzielić z każdą z Was.

Aleksa

SN_Skubi_1_pres_1.jpg